Slujbasi

PREZBITERI:  Buburzan Gheorghe (prim prezbiter), Cozma Culita (prezbiter responsabil cu Scoala de Sabat), Harabagiu Dorin (prezbiter responsabil Depatament Tineret).

CONDUCATOR AL BISERICII LOCALE: Morosanu Laurentiu (responsabil diaconie)

PRIM DIACON: Arcus Petru

            Ajutor prim diacon:  Radu Ioan, Vernica Ciprian, Nita George, Stanca Fanel;

            Diaconi pentru Sfanta Cina:  Morosanu Laurentiu, Cizmariu Mihai, Enea Grigore;

Diaconi:  Serban Sorin, Panait Iulian, Delicoti Octavian, Sultes Gheorghita, Ancuta Costel, Giurgila Iosif, Coman Toader, Divile Adrian, Panainte Liviu.

PRIMA DIACONEASA: Chiriac Lili

            Ajutor  prima diaconeasa:  Ghiuzan Gabriela, Lidia Coman, Vararu Elena;

Diaconese:  Radu Clementina, Morosanu Lidia, Duculet Cristina, Prian Anisoara, Stanca Angela,

 Mihaluca Dana, Diac Valea, Ancuta Maria, Panainte Gabriela.

SECRETAR: Serban Sorin

DIRIGINTE SCOALA DE SABAT: Duculet Corneliu

            Ajutor:  Buburuzan Mariana, Radeanu Lili, Apetrei Stela, Vernica Ciprian, Panainte Gabriela;

            Secretari:  Vernica Teodor, Dumitrascu Alina, Culea Paula, Giurgila Cornelia;

            Conducatori  sectiuni  Scoala de Sabat:

                        Gradinita:      Nita Ela, Serban Aurora, Dumitrascu Alina;

                        Primara:         Cozma Nela, Sultes Simona, Culea Paula;

                        Juniori:           Prian Anisoara, Radu Clementina, Cozma Culita, Ciobanu Iuliana;

                        Companioni:  Serban Sorin, Diac Marius, Sova Edvin.

RESPONSABI LUCRAREA PERSONALA: Catana Benoni

            Secretar, responsabil literatura:  Morosanu Laurentiu;

            Resposabil Binefacere + ADRA:   Ancuta Maria, Radu Clemetina;

            Responsabil SUP:  Raducanu Florin;

            Responsabil Sola Scriptura:  Catana Benoni;

            Coordonator Scoala Biblica:  Lungu Maria, Serban Aurora, Cozma Magdalena, Ela Nita.

RESPOSABIL ASOCIATIA TINERILOR ADVENTISTI: Sova Edvin

            Ajutor:  Diac Marius, Panainte Gabriela, Serban Sorin.

CASIER: Radu Leonard

                        Ajutor:  Radu Ioan, Panainte Gabriela.

Responsabil Clubul Companioni:  Serban Sorin.

Responsabil Clubul Exploratori:  Ciobanu Iuliana.

Responsabil Clubul Licurici:  Culea Paula, Serban Aurora.

Responsabil Familie:  Fam. Buburuzan Maria si Gheorghe.

Responsabil Sanatate:  Fam. Serban Aurora si Sorin.

Responsabil Misiunea Femeii:  Radu Clementina.

Responsabil Slujirea Copilului:  Sova Edwin.

Responsadil Educatie:  Danca Emanuel.

Responsabil Publicatii:  Morosanu Laurentiu.

Responsabil Libertatea Religioasa:  Harabagiu Dorin.

Responsabil Comunicare:  Radu Leonard.

Responsabil Administrarea Crestina a Vietii: Radu Ioan.

Responsabil cu Spiritul Profetic:  Arcus Petru.

Dirijori: Catana Benoni, Cozma Culita, Serban Aurora, Nita Ela.

Organisti: Duculet Corneliu, Catana Benoni, Serban Aurora, Morosanu Laurentiu.